Medewerkers

Hieronder vindt u de contactgegevens van medewerkers met specifieke functies.
Deze en andere medewerkers zijn tevens te bereiken via het telefoonnummer van de school

Algemeen:

 Functie   Naam medewerker  E-mailadres

 Locatiecoördinator 

 Intakecoördinator

 Mw. E. Bugday  e.bugday@pontem-college.nl 

 Schoolopleider

 Mw. I. van der Vossen    i.vossen@pontem-college.nl


Ondersteuning:

 Functie   Naam medewerker  E-mailadres

 Ondersteuningscoördinator

 Mw. H. de Jong  h.djong@pontem-college.nl 

 Schoolmaatschappelijkwerker 

 Mw. N. Bevers  n.bevers@pontem-college.nl

 Logopedist

 Mw. C. Hendrickx  c.hendrickx@pontem-college.nl

 Coördinator trajectbegeleiding 

 Mw. H. Verkuijlen  h.verkuijlen@pontem-college.nl

 Verzuimcoördinator

 
 Mw. E. Acikyurek
 

  e.acikyurek@pontem-college.nl


Mentoren:

 Klas  Naam medewerker   E-mailadres
 a_AA  Mw. B. v Vlijmen /
 Mw. L. de Jong 
 b.vvlijmen@pontem-college.nl
 l.djong@pontem-college.nl
 a_B1  Dhr. T. Stunnenberg  t.stunnenberg@pontem-college.nl 
 a_B2  Mw. D. Berns  d.berns@pontem-college.nl
 a_V1  Mw. E. Bugday  e.bugday@pontem-college.nl
 a_R1  Mw. I. van der Vossen   i.vossen@pontem-college.nl
 a_R2  Dhr. D. van Geel  d.vgeel@pontem-college.nl
 a_V23   Mw. C. Hagelen  c.hagelen@pontem-college.nl
 a_R3  Mw. H. Verkuijlen  h.verkuijlen@pontem-college.nl