Medewerkers

Informatie over de contactgegevens van medewerkers met specifieke functies.
Deze en andere medewerkers zijn tevens te bereiken via het telefoonnummer van de school

Algemeen:

 Functie   Naam medewerker  Emailadres

 Locatiedirecteur

 Mw. Mariet van de Ven 

 m.vandeven@pontem-college.nl

 Teamleider

 Mw. Ezgi Bugday

 e.bugday@pontem-college.nl 

 Intake coördinator 

 Mw. Doreleen Berns  d.berns@pontem-college.nl

 


Ondersteuning:

 Functie   Naam medewerker  Emailadres

 Ondersteuningscoördinator

 Mw. Hanneke de Jong           h.dejong@pontem-college.nl

 Schoolmaatschappelijk werker 

 Mw. Nathalie Bevers  n.bevers@pontem-college.nl

 Logopedist

 Mw. Constance Hendrickx  c.hendrickx@pontem-college.nl

 Trajectbegeleider 16+

 Dhr. Daan van Geel  d.vangeel@pontem-college.nl

 Trajectbegeleider 16-

 Mw. Carine Hagelen  c.hagelen@pontem-college.nl

 Verzuimcoördinator

 
 Mw. Nicole Vermeulen
 

 n.vermeulen@pontem-college.nl

 


Mentoren:

 Klas  Naam medewerker   Emailadres
 a_AA  Mw. Evrin Acikyurek  e.acikyurek@pontem-college.nl
 a_B1a  Mw. Miriam van der Duyn  m.vanderduyn@pontem-college.nl
 a_B1b  Mw. Marloes Wesselingh  m.wesselingh@pontem-college.nl
 a_B2a  Dhr. Ton Stunnenberg   t.stunnenberg@pontem-college.nl 
 a_B2b  Mw. Doreleen Berns  d.berns@pontem-college.nl
     
 a_V1  Mw. Noor Schellens  n.schellens@pontem-college.nl
 a_R1  Mw. Irene van der Vossen   i.vossen@pontem-college.nl
 a_R2   Mw. Anneloes Engelen  a.engelen@pontem-college.nl
 a_V2  Mw. Bernadette van Vlijmen  b.vanvlijmen@pontem-college.nl
 a_VR3  Mw. Carine Hagelen  c.hagelen@pontem-college.nl
S-klas  Mw. Evrin Acikyurek  e.acikyurek@pontem-college.nl